Właścicielem Sklepu Internetowego FajnyTowar.pl jest firma Krajan S.C. z siedzibą w Wejherowie mieszcząca się przy ul. I Brygady Pancernej WP 88, 84-200 Wejherowo. Telefon: 58 676 10 28, kom: 604 933 153, NIP: 5882365739

Regulamin Sklepu Internetowego FajnyTowar.pl określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży produktów za pośrednictwem Sklepu Internetowego FajnyTowar.pl

CENY FajnyTowar.pl

Podane w sklepie ceny są cenami brutto, czyli zawierają podatek VAT.
Ceny są podawane w walucie polskiej PLN.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA FajnyTowar.pl

 1. Złożone zamówienia realizowane będą w terminie do 3 dni od złożenia zamówienia.
 2. Zamówienia Sklep Internetowy FajnyTowar.pl przyjmuje drogą elektroniczną z wykorzystaniem sklepu internetowego przez 7 dni w tygodniu 24h/dobę.
 3. Zamówienia Sklep Internetowy FajnyTowar.pl realizuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00.

WYSYŁKA TOWARU FajnyTowar.pl

 1. Towar dostarczany jest firmą kurierską Siódemka tylko na obszarze Polski.
 2. Dostarczenie towaru do Klienta jest płatne.
 3. Honorowane są następujące formy płatności: Pobranie, Przelew.
 4. Koszt dostawy uzależniony jest od rodzaju i ilości zamówionego towaru.
 5. Koszt dostawy jest automatycznie doliczany do kwoty zamówienia.
 6. Zamówiony towar zostanie wysłany na adres, podany przez zamawiającego, jako adres dostawy.
 7. FajnyTowar.pl nie realizuje zamówień bez podanego numeru telefonu kontaktowego.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA FajnyTowar.pl

 1. Zamawiający może anulować swoje zamówienie, jeżeli nie otrzymało ono statusu: Wysłane.

ZWROTY FajnyTowar.pl

 1. Z towaru zakupionego w Sklepie Internetowym FajnyTowar.pl można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Zamawiający może zrezygnować wyłącznie wtedy, gdy produkt nie był używany i nie został w żaden sposób zniszczony.
 3. Zwracający ponosi koszty odesłania paczki.
 4. Sklep Internetowy FajnyTowar.pl gwarantuje zwrot wartości produktu.
 5. Zwrot pieniędzy dokonany zostanie przelewem na wskazane konto.
 6. Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę oraz oświadczenie, że nabywca rezygnuje z zakupu z podaniem imienia, nazwiska, adresu, oraz numeru konta, na które Sklep Internetowy FajnyTowar.pl ma przelać pieniądze.

REKLAMACJE FajnyTowar.pl

 1. Jeżeli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, produkcyjne, został uszkodzony podczas dostawy lub jest niezgodny z zamówieniem, to w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki, należy odesłać ją na adres nadawcy.
 2. Sklep Internetowy FajnyTowar.pl nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych na nasz koszt.

WYMIANA FajnyTowar.pl

 1. Wszystkie zakupione w Sklepie Internetowym FajnyTowar.pl towary podlegają wymianie.
 2. Jeżeli zamawiającemu nie odpowiada kolor, rozmiar, może dokonać wymiany na  towar w innym kolorze lub rozmiarze, ponosząc koszty przesyłki  NIEUŻYWANEGO TOWARU, o ile nie był on używany, nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie drogą mailową czy w ofercie Sklepu Internetowego FajnyTowar.pl znajduje się oczekiwany przez Państwa towar. W przypadku braku dostępności towaru, Sklep Internetowy FajnyTowar.pl dołoży wszelkich starań, by towar wymienić możliwie jak najszybciej. W sytuacji, gdy wymiana będzie niemożliwa (np. z powodu wyczerpania zapasów) Sklep Internetowy FajnyTowar.pl zaoferuje do wyboru inny, dostępny produkt, lub zwróci pieniądze przelewem na wskazane konto.
 3. UWAGA: Wymianie podlegają wyłącznie przedmioty, które nie były używane, nie zostały w żaden sposób zniszczone i znajdują się w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu. Podlegający wymianie towar musi mieć wszelkie naszywki, metki, logo itp. Oraz być odesłany w oryginalnym i nie uszkodzonym opakowaniu , opakowanym dodatkowo na czas transportu.

REKLAMACJE KONSUMENCKIE FajnyTowar.pl

 1. Wszystkie towary zakupione w Sklepie Internetowym FajnyTowar.pl podlegają 24 miesięcznej odpowiedzialności z tytułu niezgodności towaru z umową, zgodnie z Ustawa z dnia 27.07.02 Dz.U.141.1176.
 2. Prosimy o zachowanie dowodu zakupu - paragon , faktura VAT.
 3. Sprzedawca nie odpowiada za wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp. ), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem.
 4. Reklamowany towar przesyłany do nas powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.
 5. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
 6. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 7. Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać dokładny opis niezgodności towaru z umową oraz adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH FajnyTowar.pl

 1. W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych), w skrócie RODO ,Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Krajan S.C. z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w Rozporządzeniu Parlamentu europejskiego z dn 25.05.2018r.
 2. Wszystkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności.

REJESTRACJA FajnyTowar.pl

 1. Żeby zostać stałym klientem Sklepu Internetowego FajnyTowar.pl należy się zarejestrować.
 2. Warunkiem prawidłowej rejestracji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych), w skrócie RODO Wszystkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

Nowe posty