Foteliki samochodowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowe posty

Foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe dostępne w sklepie Fajny Towar zagwarantują Twojemu dziecku bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Wszystkie foteliki dziecięce sklepu internetowego Fajny Towar posiadają atesty bezpieczeństwa. Nasze produkty są dostosowane do różnych modeli samochodów. Ponadto foteliki samochodowe z atestem zostały zaprojektowane w maksymalnie nowoczesny i funkcjonalny sposób, a do ich wykonania użyto miłych w dotyku i łatwych w czyszczeniu materiałów. Posiadają ruchome oparcia o anatomicznym kształcie, regulowane zagłówki, specjalnie wyprofilowane podłokietniki, a także miękkie osłony na pasy bezpieczeństwa.

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Wybór fotelika samochodowego jest sporym wyzwaniem dla rodziców, zwłaszcza że wybierać można spośród wielu modeli produktów w różnej cenie, funkcjonalności i kolorze. Przed wyborem odpowiedniego fotelika dziecięcego należy wziąć pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort dziecka. Produkt musi być dopasowany do wagi, wzrostu oraz wieku małego pasażera. W asortymencie naszego sklepu znajdują się foteliki samochodowe Summer Baby w podstawowych grupach wagowych dla mniejszych i starszych dzieci, w tym foteliki pośrednie łączące funkcje kilku modeli z grypy podstawowej: foteliki 0-25kg oraz 0-18kg. Oferujemy także foteliki z systemem ISOFIX, który umożliwia bezproblemowe i stabilne zamontowanie fotelika w samochodzie.
Jeśli szukasz komfortowych i bezpiecznych fotelików samochodowych dla dzieci – dobrze trafiłeś! W ofercie sklepu internetowego Fajny Towar znajdują się wysokiej klasy foteliki dla dzieci w różnym wieku. Zapewniamy duży wybór modeli i kolorów w szerokim przedziale cenowym, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie i swojego dziecka.