Łóżka do masażu

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowe posty

Łóżka do masażu - wygoda i wypoczynek

Oferujemy łóżka do masażu 2-segmentowe, aluminiowe. Doskonałe do salonów piękności jak i do użytku własnego. Nowe, super wytrzymałe łóżka do masażu. Profesjonalne i super komfortowe. Wybrane łóżka posiadają innowacyjne podnoszone panele, używane do ułożenia ciała w najbardziej wygodny sposób, aby rozluźnić uda i łydki.

 

Jak wybrać łóżko do masażu?

Jeśli już podchodzi się do wypoczynku i odprężenia, to należy zrobić to profesjonalnie. Przydadzą się jak najlepsze łóżka do masażu. Co warto o nich wiedzieć?

 

Jakie łóżko wybrać?

Głównie łóżka dzieli się na:
• Dwusegmentowe,
• Trzysegmentowe,
• Czterosegmentowe.


Łóżka do masażu o większej ilości segmentów, mogą lepiej wpłynąć na komfort osób przebywających na nich, a także mogą urozmaicić ofertę masażu.


Przy wyborze, należy pamiętać, aby łóżko nie było zbyt szerokie. Optymalna szerokość to 60-70 cm. Pozwoli to masażyście, na swobodny dostęp w każdy obrany punkt. Dodatkowym, a wręcz obowiązkowym atutem, będzie wycięcie na twarz. Pozwoli ono na swobodne oddychanie, a także zapobiegnie niepotrzebnym skrętom kręgosłupa.


Kolejne dodatki, jakie mogą przy takim łóżku się znaleźć, to podłokietniki czy półki. Należy jednak kierować się przeznaczeniem łóżka i wiedzą, czy będzie ono przebywało w jednym pomieszczeniu, czy stale wspomagało masażystę w pracy mobilnej. Im więcej elementów, tym dłuższy czas rozkładania i przygotowywania zabiegu, a także ograniczone ilości
miejsca.


Ostatnim, ale chyba najważniejszym elementem jest materac. Musi być on odpowiednio twardy i gruby. Materiał nie może przepuszczać żadnych substancji używanych do masażu i musi być odporny na wgniecenia. Kierując się kilkoma powyższymi uwagami, można wybrać idealne łóżko dla siebie.