Fotelik samochodowy SOLE 9-36 kg ISOFIX

359,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktu w magazynie. Dostępna ilość to 0.


NAJWAŻNIEJSZE ZALETY I CECHY  FOTELIKA SAMOCHODOWEGO MARKI SUMMER BABY MODEL SOLE 9-36 kg.  ISOFIX.
BEZPIECZEŃSTWO - fotelik jest bardzo bezpieczny dla dziecka. Przeszedł odpowiednie testy co potwierdza otrzymanie certyfikatu dopuszczającego do użytkowania przez UE.
SYSTEM ISOFIX - montaż za pomocą tego systemu bardzo mocno zwiększa stabilność fotelika w porównaniu do montażu samymi pasami samochodowymi.
KONSTRUKCJA - fotelik wykonany jest całkowicie z plastiku, nie posiada żadnych elementów styropianowych.
5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA - fotelik posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniające niesamowitą ochronę dla dziecka! Dzięki nim Ty i Twoje dziecko będziecie czuli bezpieczeństwo i komfort w trakcie podróży.
REGULACJA ZAGŁÓWKA - fotelik posiada bardzo dużą regulację zagłówka co pozwala idealnie dopasować fotelik do wzrostu dziecka.
2 w 1 FOTELIK / PODSTAWKA - rewelacyjne rozwiązanie, dla starszych dzieci istnieje możliwość zdemontowania oparcia fotelika i pozostawienia wygodnej podstawki.
NAKŁADKI NA PAS - fotelik wyposażony jest w specjalne nakładki na pas zapobiegające otarciom przez pasy naszego maluszka, dając mu przyjemność podczas podróży.
UNIWERSALNY ROZMIAR - fotelik nadaje się do każdego samochodu dając Ci pewność dobrego dobrania fotelika do auta które posiadasz!
HIGIENA UŻYTKOWANIA - pokrowiec wykonany jest w stu procentach z trwałego i elastycznego materiału. Można go w całości zdjąć z fotelika i wyprać w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Niewiele fotelików daje taką możliwość!

 • Mocowanie fotelika względem kierunku jazdy
  • Sposób montażu
   samochodowy pas bezpieczeństwa, ISOFIX
  • Informacje dodatkowe
   Isofix, Regulacja zagłówka, Zdejmowana tapicerka
   • Wysokość produktu
    75 cm
   • Szerokość produktu
    46 cm
   • Głębokość produktu
    47 cm
   • Waga produktu
    6 kg
   • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
    7 kg

Specyficzne kody

EAN
59037721855

Nowe posty